Hakkımızda

Boom Makina; 1990 senesinde İstanbul’da kurulmuş ve halen faaliyetlerini Çekmeköy / Ömerli’de, 4000 m²’si kapalı olmak üzere 16000 m² alan üzerindeki modern tesislerinde sürdüren bir firmadır.

Firmamızın ana faaliyet alanları; Hidrolik-Mekanik Beton Dağıtıcılar ve Beton Sevk Elemanlarıdır. Beton dağıtımında kullanılan tüm makinelerin tasarımcısı ve üreticisi olan Boom Makina, geniş bir ihracat ağına sahiptir.

Boom Makina, Türkiye’de Beton Dağıtıcı üreten ilk şirket olmakla beraber; özellikle son yıllarda Beton Dağıtımı konusunda yaptığı AR-GE çalışmalarının sonucunda, Uluslararası pazara örnek olarak sunduğu patentli BHD serisi ürünleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle lider firma olarak hizmet vermektedir.,

 

Tüm bunların ışığında Boom Belgelendirme; 2015 yılında Boom Makina bünyesinde sınav ve belgelendirme faaliyetlerine start vermiş ve bu faaliyetlerine başlarken ilk gayesi; üretilen makinaların yetkin kişiler tarafından montajlarının yapılması olmuştur.

 

Misyonumuz

Boom Makina Dış Ticaret Yönetim Kurulu üyelerinin makine ve imalat sektöründeki 30 yıllık tecrübelerinin verdiği bilgi ve güvenle; Makine Montaj mesleğini yapan kişilerin yetkin olması ve aldıkları geri bildirimlerde herhangi bir sorun yaşamadan mesleklerine devam edebilmelerini sağlamaktır.