Hakkımızda

Boom Makina; 1990 senesinde İstanbul’da kurulmuş ve halen faaliyetlerini Çekmeköy / Ömerli’de, 4000 m²’si kapalı olmak üzere 16000 m² alan üzerindeki modern tesislerinde sürdüren bir firmadır.

Firmamızın ana faaliyet alanları; Hidrolik-Mekanik Beton Dağıtıcılar ve Beton Sevk Elemanlarıdır. Beton dağıtımında kullanılan tüm makinelerin tasarımcısı ve üreticisi olan Boom Makina, geniş bir ihracat ağına sahiptir.

Boom Makina, Türkiye’de Beton Dağıtıcı üreten ilk şirket olmakla beraber; özellikle son yıllarda Beton Dağıtımı konusunda yaptığı AR-GE çalışmalarının sonucunda, Uluslar arası pazara örnek olarak sunduğu patentli BHD serisi ürünleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle lider firma olarak hizmet vermektedir.

Öncelikli olarak Türkiye’de kalitemiz, 30 yıla yakın tecrübemiz ve müşteri memnuniyetindeki kararlılığımız ile danışmanlık, ürün satış, satış sonrası servis ve teknik destek hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Yurtdışı pazarında da aynı güvenilirlik ve verimlilikle, ülkelerinin saygın firmalarından olan partnerlerimizle işbirliği içerisinde çalışarak ülkemizi başarıyla temsil etmekteyiz.

İmalatımızda kullandığımız ekipmanları kendi faaliyet alanlarının Dünya Lideri üreticilerden temin etmekteyiz.